Zagraj na pozycji
Menedżer ds. Analityki Łańcucha Dostaw
Miejsce pracy: Warszawa

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Jeżeli:
 • Posiadasz ponad 4-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku analitycznym i jesteś ekspertem zawodu w narzędziach takich jak SQL, Power BI, Phyton/R
 • Chcesz się dzielić z zespołem wiedzą i zainteresowaniem do szeroko rozumianego BI, w tym: rozumienie biznesu i klienta, analiza biznesowa, tworzenie i integrację baz danych/ ETL, zaawansowana analityka - Big Data.
 • Masz minimum roczne doświadczenie w koordynacji pracy zespołu analitycznego 
 • Jesteś osobą kreatywną oraz samodzielną w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych i na podstawie zebranych informacji potrafisz oszacować ryzyko, dobrać trafne argumenty oraz określić kierunek działania
 • Chcesz mieć wpływ na tworzone rozwiązania i budujesz efektywne relacje biznesowe z różnymi poziomami w strukturze organizacji - zarówno z ekspertami technicznymi, jak i kierownictwem.
 • Masz wykształcenie wyższe zorientowane na Informatykę/ Ekonometrię/Big Data   oraz swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.
Będziesz odpowiedzialny za:
 • Organizację pracy powierzonego zespołu analitycznego odpowiedzialnego za wsparcie analityczne i raportowe procesów łańcucha dostaw.
 • Wniesienie wiedzy technicznej, aby zapewnić jakość, dokładność i rozwój prowadzonego zespołu.
 • Dostarczenie istniejących raportów, prowadzenie projektów analitycznych oraz automatyzację regularnych procesów analitycznych.
 • Współtworzenie nowych rozwiązań na poziomie firmy przenosząc obecne narzędzia raportowe do Google Cloud Platform
Oferujemy Ci:
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze zarządzania w zespole profesjonalistów i pasjonatów handlu.
 • Szansę na dalszy rozwój w ramach organizacji.
 • Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych.
 • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa.
 • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.
 • Umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport.

 

Poznaj naszych zawodników:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak nić 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72, kontakt ochronadanych@leroymerlin.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl w polityce prywatności.
Zobacz podobne oferty

Circle Lead [rekrutacja online]

Circle Lead [rekrutacja online]
ING Tech Poland
ING Tech Poland
śląskie / Katowice
śląskie / Katowice
Od: wczoraj

Junior Master Data Manager z niemieckim lub francuskim

Junior Master Data Manager z niemieckim lub francuskim
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa
mazowieckie / Warszawa
Od: 2021-06-09

Manager zespołu (Chapter Lead) [rekrutacja online]

Manager zespołu (Chapter Lead) [rekrutacja online]
ING Tech Poland
ING Tech Poland
śląskie / Katowice
śląskie / Katowice
Od: 2021-06-08
Oferty pracy:
Więcej ofert pracy
Znajdź pracę
Kategorie
Archiwa