Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Analitycznych
Miejsce pracy: Kraków Nr ref.: SWA/WAW/WK

Renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni do pracy w Warszawie/Krakowie pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW ANALITYCZNYCH

Zadania:

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę, u klientów
  • integracja narzędzi i systemów analitycznych z systemami bazodanowymi, operacyjnymi itp.
  • tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o narzędzia bazodanowe, narzędzia ETL, IBM, SPSS i inne,
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane informatyczne)
  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
  • znajomość procesów i narzędzi ETL
  • wiedza z zakresu administrowania bazami danych
  • umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność skryptowania shellowego oraz znajomość języków skryptowych (javaScript, Python)
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomość zagadnień administracyjnych dla systemów Windows, Linux
  • wiedza z zakresu technologii integracyjnych poprzez websevices (SOAP, REST)
  • znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danych Big Data i baz NoSQL (np. Hadoop, Spark)
  • doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAM, R, KNIME itp.)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. b2

Klient oferuje:

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
  • stałą umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.